Inzerce nákupu
a prodeje
 Termíny aukcí v ČR
a zahraničí
 Jak inzerovat
prodej a prodávat
 Jak inzerovat
nákup a nakupovat
 Aktuality, informace,
názory, tipy
 Kontakt na nás
  

sháním informace o malíři

Autor Martin Pavelka 
Martin Pavelka
sháním informace o malíři
2 February 2006, 19:55
který namaloval 12 obrazů (olejomalba na plátně) 12 žen ve znamení zvěrokruhu
Re: sháním informace o malíři
2 April 2008, 13:00
Chtěl by jsem prodat obraz po dědovi,ale nevím jakou má hodnotu.Malíř se jmenuje dle podpisu E.K.TYL a je to zatiší z ovocem o rozměrech:1.20m na 80cm.Poradí někdo prosím?Děkuji Staněk
Petr
Re: sháním informace o malíři
20 April 2008, 14:15
Dobrý den. Mám obraz od stejného autora. Pokud jste o něm zjistil víc, dejte mi prosím vědět.

[www.turboimagehost.com]
misak
Re: sháním informace o malíři
18 March 2009, 20:38
Dobrý den,

Je to náhoda, ale mám pdobný obraz ,který je také signován E.K. TYL. Námět je Vlčí máky , kopretiny a nějaké modré květiny. Květena je v baculaté zelené váze a vedle vázy je spadlý květ kopretiny. Signatůra je v levém spodním rohu a připomíná tiskací písmena. Mám to v malém formátu 40 x 30 cm. Kdybyste sehnal kupce který chtěl by kompletní dílo, dostanete provizi.

Hezký den
misak4600
Dobrý den,

Je to náhoda, ale mám pdobný obraz ,který je také signován E.K. TYL. Námět je Vlčí máky , kopretiny a nějaké modré květiny. Květena je v baculaté zelené váze a vedle vázy je spadlý květ kopretiny. Signatura je v levém spodním rohu a připomíná tiskací písmena. Mám to v malém formátu 40 x 30 cm. Kdybyste sehnal kupce který chtěl by kompletní dílo, dostanete provizi.

Hezký den
misak4600
marika
Re: sháním informace o malíři
8 January 2011, 23:09
Dobrý večer,
tak ma napadlo, že aj ja mám doma obraz po babke, ktorá slúžila po 1.sv. rodine v židovskej rodine pri Prešove a od nich dostala obraz, ktorý je podobný tomu ako je na [www.turboimagehost.com] a tiež podpis je taký istý E.K.TYL.
Hladala som na googli nejaké informácie o autorovi, ale nenašla som nič. Ale to ma len tak napdlao, ked som sa teraz nudila a vlastne ten obraz mi visí na stene nad PC... nikto nedostal odpoveď , čo zač bol ten maliar? Marika
lubomir
Re: sháním informace o malíři
4 November 2012, 13:55
Jindřich napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chtěl by jsem prodat obraz po dědovi,ale
> nevím jakou má hodnotu.Malíř se jmenuje dle
> podpisu E.K.TYL a je to zatiší z ovocem o
> rozměrech:1.20m na 80cm.Poradí někdo
> prosím?Děkuji Staněk
V,K
Re: sháním informace o malíři
3 February 2014, 14:40
Dobrý den,
mám též jeden obraz s podpisem tohoto autora. Jedná se o prostřený stůl.Máte někdo info o tomto malíři ?Kuchař
Václav Drnovský
Re: sháním informace o malíři
26 January 2015, 11:27
Podědil jsem rovněž 2.obrázky zátiší s ovocem jako 2 protějšky 200x150 mm se signaturou E.K.Tyl a nemohu zjistit další podrobnosti o tomto malíři. Děkuji za jakoukoliv zprávu. Drnovský
Autor:

Email:


Téma:


Prevence spamu:
Zadejte, prosím, níže uvedený kód. Toto opatření je zde z důvodu zamezení automatického vkládání příspěvků internetovými roboty.
 ********  **     **  ********  **    **  **    ** 
    **     ***   ***  **        **   **   **   **  
    **     **** ****  **        **  **    **  **   
    **     ** *** **  ******    *****     *****    
    **     **     **  **        **  **    **  **   
    **     **     **  **        **   **   **   **  
    **     **     **  ********  **    **  **    ** 
Příspěvek: