Inzerce nákupu
a prodeje
 Termíny aukcí v ČR
a zahraničí
 Jak inzerovat
prodej a prodávat
 Jak inzerovat
nákup a nakupovat
 Aktuality, informace,
názory, tipy
 Kontakt na nás
  

Obrazy se kupují stále

Autor Redakce Antique-Art 
Redakce Antique-Art
Obrazy se kupují stále
2 February 2003, 23:40
Aukce výtvarných děl starého a nového umění 1. Art Consulting Brno CZ v neděli 2.2.2003 v Praze opět potvrdila, že zájem o koupi kvalitních obrazů a grafiky je stále velký. Žádný pokles poptávky, jak někteří obchodníci avizují, se nekonal. Prodala se naprostá většina nabízených děl, některá v řádech statisíců i milionů. Zájem byl o klasickou modernu i starší práce. Tak např. Šímův obraz Atelier se prodal za 2 400 000 Kč a Foltýnova Abstraktní kompozice za 1 400 000 Kč. Malinký obraz krajiny F. Kavána vystoupal z 12 000 na 65 000 Kč a nevelký /23x31cm/ olej Mařákova žáka Josefa Krále se vyšplhal z 18 000 až na celých 70 000 Kč a tak bychom mohli pokračovat. Zkrátka v obrazech se točí miliony a je jasné, že dnes si již někdo, kdo v této republice aspoň trošku něco znamená, těžko pověsí na zeď reprodukci nebo plakát.
Re: Obrazy se kupují stále
1 October 2022, 10:07
Looking for reasonably-priced long distance movers close to you in Washington? We know a pass united states of america pass can deliver a series of feelings like excitement and unhappy goodbyes. There is likewise a slew of things that have to get accomplished earlier than you pass like converting your mailing address, getting your power turned off and on, and then scheduling your shifting day. If you’re looking for data approximately the usage of our offerings to help you flow, we're glad you’re right here. We have numerous resources on our site to help you plan or organized to move. Click Here for Details:
Long Distance Moving New York
Autor:

Email:


Téma:


Prevence spamu:
Zadejte, prosím, níže uvedený kód. Toto opatření je zde z důvodu zamezení automatického vkládání příspěvků internetovými roboty.
 **  ** ********  **    ********  **   ** 
 ** **  **   ** **    **   ** **   ** 
  ****  **   ** **    **   ** **   ** 
  **   **   ** **    ********  ********* 
  **   **   ** **    **     **   ** 
  **   **   ** **    **     **   ** 
  **   ********  ******** **     **   ** 
Příspěvek: